Görüş ve Öneriler

Kartepe Kar Gezisi


  • 100

  • 14 Ocak 2018 Pazar 06:00 - 14 Ocak 2018 Pazar 23:00

  • 0 Kişi Katılıyor

Detaylar

Faliyet Sorumlusu Kemal Topsakal 05053983346
KARTEPE&MAŞUKİYE TURU GÜNÜBİRLİK
14 Ocak 2018- 100 TL (Ulaşım,Rehberlik,Öğlen Sucuk Ekmek,Meşrubat Dahil)
06:00 Tekirdağ meydan köfte önü 
06:40 Çorlu Orion Yan tarı
07:10 Çerkezköy Kipa önü 
Sabah belirtilen noktalarda buluştuktan sonra otobüste ikram edilen sıcak içeceklerimizle ile Kartepe’ye doğru devam ediyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır. 1699 m. yüksekliği ile Marmara Bölgesinin en yüksek ikinci dağıdır. Kartepe'de 12 adet doğal pist, 3 tane telesiyej, 1 tane da teleski bulunmaktadır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara bölgesinin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada dileyen misafirler telesiyejlerden yararlanabilir, dileyenler atv kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler isteyenlerle telesiyejin yanından yukarı doğru kar yürüyüşü yapıcaz.(Hava şartları müsait olduğu takdirde) (Her türlü aktivite ekstra). Rehberimizin verdiği serbest zamanda istediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz. Daha sonra belirlenen saat dilimi aralığında öğle yemeğimizi yemek için buluşuyoruz.(sucuk ekmek + meşrubat) Daha sonra isterseniz temiz hava da güzel bir yürüyüş, isterseniz kayak yapanları izlerken sıcak içeceklerinizi içebilir, isterseniz de kayak yapmaya devam edebilirsiniz. Kartepe inişte ve çıkışta birde hava sisli olmadığı takdirde telesiyej ile zirveye çıktığınızda Sapanca Gölü'nü panoramik olarak görebilirsiniz. Akşam üzeri Kartepe’den ayrılıyoruz. 
Maşukiye'ye gitmek üzere yola çıkıyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Dileyenler alabalık tesislerinde akşam yemeği alabilirler, (ekstra) dere boyunda yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirler veya burada hediyelik eşya satan dükkanlardan alış veriş yapabilirler. Ardından aracımıza binerek Maşukiye'den dönüyoruz.
Tursab A 1577 belgeli Trakya Turizim acentası güvencesiyle yapılmaktadır.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
*Öğle Yemeği (mangalda nefis sucuk ekmek ve meşrubat)
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Sabah ve akşam Yemeği
*Tüm Ekstra Harcamalar
*Telesiyej Ücretleri


  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

DUYURULAR

İLETİŞİM