Görüş ve Öneriler

Bir İyilik Hareketi; “Askıda Bilet Var”

Hazal TANRIVERDİ / Kültür & Sanat - 05 Nisan 2018

  0

Bir İyilik Hareketi; “Askıda Bilet Var”

Senelerin “iyilik” hareketi, Biletix’e de ilham verdi.

“Askıda ne var” projesi ile üniversite öğrencilerine yiyecek, kitap, kıyafet ve yurtdışında staj görme imkanı sağlandığını biliyorsunuz. Şimdi, bu güzel iyilik hareketine “Askıda Bilet Var” ile Biletix’te dahil oldu.
Bu iyilik hareketinin destekçilerinden olmak oldukça basit. Nasıl ki, ekmek alırken bir tane de askıda bırakın diyoruz, aynı şeyi Biletix’ten bilet alırken de yapabiliyoruz. Bu projeye destek olmanız demek; üniversiteli gençlerin kültür-sanat alanlarında, konser, tiyatro, spor gibi etkinliklerin yanı sıra çeşitli workshoplara katılmaları ve kendilerini geliştirmelerine vesile olmanız için bir köprü oluşturmanız anlamına gelmekte.
Detaylı bilgi ve destek için; www.biletix.com adresine göz atın.
Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

DUYURULAR

İLETİŞİM