Görüş ve Öneriler

Feng Shui’ ye Kapınızı Açın

Hande YETİŞTİREN / Astroloji - 12 Nisan 2018

  0

Feng Shui’ ye Kapınızı Açın


Şüphesiz ki evin içindeki düzeniniz eviniz hakkında çok şey söyler, feng shui’nin etkisi giriş kapısında başlar. Giriş kapısı, aynı zamanda, iyi niyete ve beklentilere açılan evin üçüncü gözü gibidir. Bu nedenle evinizin önünde değişiklik yapmak enerjinize iyi gelecektir.

KAPINIZIN DIŞARIYA AÇILAN KISMINI SEVİMLİ HALE GETİRİN 


İşe sizi görsel olarak rahatsız eden objelerden başlayın. Mesela soluk, çalışmayan lambaları değiştirin. Kapıdan girerken de çıkarken de huzurlu bir an yaşamak istiyorsanız eski yırtık paspasınızı tamir edin veya yenileyin. Belki; kapınızın yanında güzel bir saksı içinde renkli çiçekler yetiştirmekte güzel bir fikir olabilir.

GİRİŞİNİZİ HOŞ KOKU ve RENKLERLE DOLDURUN 


Güzel kokulu mumlar, birkaç renkli obje... Kalabalıktan uzak, ama minimal birkaç dokunuş evinize girişte iyi enerjinin sizi bulmasına eşlik eder.

KAPINIZIN DIŞINA RÜZGAR ÇANI ASIN 


Rüzgâr estiği zaman, hareket eden ipler ve çanlar hışırtılarıyla, iyi niyeti ve enerjiyi kapınıza çağırır. Üstelik çanların verdiği o huzurlu Retro hava da ruhunuza iyilik aşılayacaktır.Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

DUYURULAR

İLETİŞİM