Görüş ve Öneriler

Mor Mucize; Yaban Mersini

Damla GÜNDÜZ CANBULAT / Spor & Sağlık - 03 Nisan 2018

  0

Mor Mucize; Yaban Mersini

Yaz ayları yaklaştığına göre diyet mevsimi başlamış demektir. Diyet listenize mor bir mucize eklemeye ne dersiniz..? Uzman diyetisyenlerin tavsiyesi ile işte karşınızda sağlık kokan bir meyve; yaban mersini..!


Sadece diyet listelerinde değil elbette, doğadan gelen sağlık yaşamımızın her alanında bizimle olmalı. Antioksidanlar ve anti-inflamatuar bileşikler içeren Yaban mersininin kalp ve damar hastalıklarında ki mucizevi iyileştirici özelliğinin yanı sıra zengin lif yapısı ile sindirime de oldukça fayda sağlamaktadır… Görünen o ki yaban mersininin faydaları saymakla bitmez. O halde sadece zayıflamak için değil, genel sağlık düzenimize de katkıda bulunması için, atıştırmalıklarınızın merkezine yaban mersinini almalıyız.

Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

DUYURULAR

İLETİŞİM