Görüş ve Öneriler

Yalan Testini Geçti!

Hazal TANRIVERDİ / Teknoloji - 12 Nisan 2018

  0

Yalan Testini Geçti!


Aya giden ikinci insan Buzz Aldrin, Apollo 11 ile Ay’a adım atan ilk  kişi Neil Armstrong’un komut verdiği ekip, iki kişilikti. Buzz Aldrin, komutun ardından aya inip toprak incelemesi yapmıştı. 

Aldrin şu anda 88 yaşında ve yaşıyor. Armstrong’u  2012 yılında kaybettik. Buzz Aldrin, Ay’a düzenledikleri Apollo 11 seferi sırasında, L şekline sahip tuhaf bir nesneyi net şekilde gördüğünü ve buna bir açıklama getiremediğini belirtiyor.

Yapılan görüşmelerde ve testlerde diğer iki astronot Mitchell ve Cooper da birden fazla kez UFO gördüklerini iddia ediyorlar. Kısaca söylemek gerekirse, bu iddialardan sonra UFO’lar hakkındaki iki ihtimal olan varlık ya da yokluk ihtimalleri değişmiş oluyor. 

Onlar ya varlar ya da kendisini son derece ikna etmeyi başarmış olan astronotlar tarafından uyduruluyorlar. Peki sizin düşünceleriniz neler? Aldrin ve arkadaşlarının ifadeleri gerçekliğin hangi boyutunu yansıtıyor?  Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

DUYURULAR

İLETİŞİM