Görüş ve Öneriler

Derince Belediyesi Esnaf Turnuvası'nda şampiyon Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği

Hakkı TAŞDEMİR / Güncel - 11 Haziran 2018

  0

Derince Belediyesi Esnaf Turnuvası'nda şampiyon Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği

Derince Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Esnaf Turnuvası'nda şampiyon Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği oldu.


Çekişmeli karşılaşmalara sahne olan Derince Belediyesi 8. Esnaf Turnuvası'nın finalinde Eminoğlu Gümrük Müşavirliği ile Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği takımları karşı karşıya geldi.

Yüksek tempoda oynanan final müsabakasında Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği, Eminoğlu Gümrük Müşavirliği'ni 2-1'lik skorla mağlup ederek kupaya uzandı.

13 Mayıs tarihinde start alan turnuvada şampiyonluk unvanını elde eden Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği takımına kupayı Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut takdim etti.

Bu yıl 8.'si düzenlenen turnuvaya ilk kez katılım sağlayan Pasifik Gemi ve Yat Acenteliği takımı, turnuvaya katıldığı ilk senesinde şampiyonluk yaşayarak bir başka başarıya daha imza atmış oldu.


Yorumlar

  1. Yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır..

BİZ KİMİZ?

Kısaca Kocaeli'yi anlama ve daha kaliteli yaşama rehberi diyebiliriz. Gün içerisinde iş hayatında ve sosyal hayatta neler olup bittiğinden haberdar olmaktan tutun, Kocaeli'nin pek bilinmeyen değerlerini, mekanlarını ve kültürünü insanlara tanıtmaya kadar, hatta hafta sonunu burada nasıl keyifle geçirebilirsiniz gibi şehirle alakalı tüyolar veren bir şehir portalı olmayı amaçlıyoruz..

İLETİŞİM